8 hodin, které promění vaše podnikání v dobře promazaný stroj

bez stresu a bolesti hlavy

Za zvýhodněnou cenu už jen:

Workshop
Osobní trenér 2.0

Praha, sobota 20. 7. 2019,
9 - 18 hod.

Připravili jsme pro vás intenzivní živý kurz, díky kterému odejdete s konkrétními postupy, které budou nastavené pro vaši trenérskou praxi. 

Maximálně 6 účastníků kurzu zajistí individuální přístup lektorů. Kurz je rozdělen na 2 části po 4 hodinách, které na sebe aktivně navazují.

Část 1 (9:00 - 13:00)

Trh trenérských služeb se neustále víc zahušťuje a je tak těžší se prosadit a odlišit od ostatních osobních trenérů. V rámci tohoto kurzu vás proto naučíme, jak vše nastavit tak, abyste byli pro klienta jasně rozeznatelní a dávalo mu smysl využít vašich služeb. Cílem kurzu je pomoci vám nastavit systém, který zajistí dostatek pravidelných klientů a pravidelného příjmu.

Obsah 1. části:

Uvědomíte si odkud kam jdete

Kdo je a bude váš klient

Co prodáváte a jak

Nastavení správných cen

Část 2 (14:00 - 18:00)

V druhé části kurzu půjdeme ještě více do hloubky a získáte nástroje, pomocí kterých budete vidět nejen v online světě. Ať už máte webové stránky, nebo chcete používat jen sociální sítě, dostanete jasný návod, který vám pomůže v ucelené komunikaci a naučí vás jak neutrácet zbytečně za placené reklamy.

Obsah 2. části:

Zjistíte, čím jste unikátní

Jak a kde hledat klienty

Systém je klíč

Prodejní rozhovor

Účastníci obou částí získají certifikát o absolvování workshopu

Co o workshopu říkají jeho absolventi?

Jan Dragomir

Osobní trenér, Praha
Když jsem byl před rokem na semináři vybuduj trenérské impérium tak jsem byl nadšený. Seminář Osobní trenér 2.0 byl něco, kde jsem zjistil svůj směr, kde jsem si ujasnil svoje cíle, kde jsem zjistil svoje proč. Proč jsem trenér a proč chci pomáhat lidem. Musím velmi poděkovat za individuální přístup ke každému z nás. Karel a Marek to umí. Umí poradit a motivovat. Opravdu fascinující seminář, který mohu jen doporučit. Těším se na další level.

Martina Šuhajová

Trenérka a majitelka EMS studia, Praha
Když jsem se hlásila, tak jsem věděla, že to bude super! Ale skutečnost daleko předčila moje očekávání!!! :-) Karel s Markem trpělivě a s nasazením vše vysvětlili. Skvělý workshop nabitý užitečnými informacemi a praktickými radami, které jsou snadno převeditelné do praxe! Třešničkou na dortu bylo výborné zdravé občerstvení. A navíc se nás tam sešla parta prima lidí, s kterými jsem v kontaktu. Vřele doporučuji všem a už teď se těším na další.

Milan Sirotek

Osobní trenér, Kladno
Naprosto výborné školení. Byli jsme seznámení s obrovskou zásobou informací a ty nám byly předány srozumitelným, vtipným a fascinujícím způsobem. Dozvěděl jsem se spoustu nového a nemálo věcí které musím změnit. Děkuji a určitě se uvidíme znovu.

Lenka Víšková

Osobní trenérka, Kladno
Veľmi užitočný a inšpirujúci seminár, ktorý mi pomohol nasmerovať sa na správnu cestu. Oceňujem skvelý prístup, atmosféru a všetky informácie a rady, ktoré určite využijem a veru je na čom pracovať. Ďakujem a vrelo odporúčam - Karol a Marek sú naozaj cool típci a nebude sa vám chcieť odísť 🙂

Nina Balážová

Osobní trenérka, Praha
Skvělý seminář, který stal opravdu za to. Karel s Markem se zaměřili na každého z nás a poradili nám, co bychom mohli na naší práci vylepšit. Jsou energetičtí a motivující. Seminář obsahoval opravdu vše. Ještě jednou vám kluci děkuji. Pro ty, co o tomto semináři uvažují, rozhodně doporučuji!

Jakub Jeřábek

Osobní trenér, Teplice
HODNOTÍM 5.hvězdičkami, protože tento kurz OSOBNÍ TRENÉR 2.0. mi dal impulz pro velké změny v mnoha určitých bodech např: zaměření na určitou skupinu klientely, nové nabídky služeb + bonusy pro věrné klienty, apod.) KLUCI VELKÉ DÍKY, moc vám děkuji za vaše zkušenosti o které jste se v kurzu s námi podělili. Moc bych vám byl vděčný za další rady pro podnikání v tomto oboru OSOBNÍ TRENÉR FITNESS. JEŠTĚ JEDNOU MOC DĚKUJI A ZA MĚ URČITĚ DOBRÁ INVESTICE DO TOHOTO KURZU!

Jiří Květoň

Osobní trenér, Praha
"Karle díky za osvěžující workshop, mě osobně to opět obohatilo a ukázalo způsob, jak méně obchodovat a více pracovat. To je pro mě přínosné a mohu se více zaměřit na výsledky, které přitahují další výsledky :-)."

Ondřej Nasswettr

Osobní trenér, Brno
„Chvíli jsem přemýšlel a propočítával.. Zvedl jsem ceny a - světe div se - klientka studentka, žádný problém. Dlouhodobě a za nemálo.. Je to opravdu jen o hlavě ;-) děkuji za cenné informace."

Mgr. Kateřina Molnárová

Manager BeFit energy club, Příbram
Mockrát děkuji za shrnutí semináře a především za Vaši vstřícnost. Já sama jsem si odnesla mnoho užitečných informací, nápadů a zcela nových pohledů na dané téma. Zároveň jsem odcházela s nadšením, že naše práce má skutečně nějaký smysl (a ne vždy si to člověk myslí :)).

Martin Toman

Osobní trenér, Praha
Na workshopu jsem se dozvěděl v rámci tématu sociální sítě, proč si založit pracovní profil na Instagramu a necpat stále jen sebe, ale hlavně svoji práci a klienty. Druhý den jsem si ho hned založil, začal jsem vkládat svoji práci a vyplácí se. Po dvou dnech se mi ozval 1 potenciální klient na tréninky a 2 lidé na jídelníčky. Všem doporučuju!!

Detaily živého workshopu 20.7.2019

  • Datum a čas:

Sobota 20. 7. 2019
1. část:
 9:00 - 13:00
2. část: 14:00 - 18:00

  • Občerstvení:
    Káva, voda, čaj, ovoce a sladké pečivo v ceně workshopu
  • Místo konání:
    yako:doma, Na Dolinách 8/30, Praha 4
  • Cena: 2 990 Kč

Cena od 30.6. = 4990 Kč

 

Karel Jarušek & Marek Šafárik
Lektoři workshopu Osobní trenér 2.0

BONUS: První měsíc Akademie zdarma!

Workshop začíná za:

Volné místo pro 0 trenéry.

Garance 100% spokojenosti:
Pokud nebudete se seminářem spokojeni, v přestávce po první půlce nás o tom informujete a do 30 dnů vám vrátíme peníze zpět na účet.