Skvělé rozhodnutí!

Unikátní kurz, který jinde nenajdete

Jediný kurz pro osobní trenéry v ČR a SK, který vás naučí, jak správně nastavit vše pro úspěšné získávání nových klientů. Získáte v rámci kurzu všechny potřebné materiály pro svojí budoucí práci.

Všechny informace v jednom kurzu přehledně krok za krokem

Jak si nastavit správně svůj cíl, jak k němu dojít, jaké služby nabízet, vybrat vhodné zákazníky, povědět jim poutavě svůj příběh, aby pochopili, proč zrovna vy a umět je získat jako platící klienty. To vše je součástí kurzu.

Interaktivní kurz s velkým zapojením vás, jako účastníků a získání podpory od autorů

V rámci kurzu získáte prostor pro vylepšení vlastního trenérského podnikání a můžete odejít s konkrétními postupy vhodnými a vytvořenými pro vás na míru.

Martina Šuhajová

Trenérka a majitelka EMS studia, Praha
Když jsem se hlásila, tak jsem věděla, že to bude super! Ale skutečnost daleko předčila moje očekávání!!! :-) Karel s Markem trpělivě a s nasazením vše vysvětlili :-) Skvělý workshop nabitý užitečnými informacemi a praktickými radami, které jsou snadno převeditelné do praxe! Třešničkou na dortu bylo výborné zdravé občerstvení :-). A navíc se nás tam sešla parta prima lidí, s kterými jsem v kontaktu. Vřele doporučuji všem a už teď se těším na další :-)

Jakub Jeřábek

Osobní trenér, Teplice
HODNOTÍM 5.hvězdičkami, protože tento kurz OSOBNÍ TRENÉR 2.0. mi dal impulz pro velké změny v mnoha určitých bodech např: zaměření na určitou skupinu klientely, nové nabídky služeb + bonusy pro věrné klienty, apod.) KLUCI VELKÉ DÍKY, moc vám děkuji za vaše zkušenosti o které jste se v kurzu s námi podělili. Moc bych vám byl vděčný za další rady pro podnikání v tomto oboru OSOBNÍ TRENÉR FITNESS. JEŠTĚ JEDNOU MOC DĚKUJI A ZA MĚ URČITĚ DOBRÁ INVESTICE DO TOHOTO KURZU!
K dokončení objednávky zbývá už jen50%

Stačí vyplnit formulář objednávky a můžete se těšit na kurz.

Něco není v pořádku? Kontaktujte nás!